Dantų protezų kaina: kas ir kiek?

Nors dažniausiai lyginant dantų atkūrimo galimybės dažniausiai minimi implantai, tačiau ir protezai yra labai geras pasirinkimas. Galbūt ne tokie funkcionalūs, tačiau daugeliui patinka, kad kainuoja kur kas pigiau.

Apskritai dantų protezavimas dažniausiai džiugina labai geru kainos ir kokybės santykiu. Greta patrauklios kainos taip pat yra ir daugiau privalumų, kurie dažniausiai skatina rinktis būtent šį dantų atkūrimo metodą. Svarbiausia, kad paties protezavimo galimybių yra tikrai gana daug, tad susipažinkite su tipais ir tarkitės su specialistais dėl Jūsų lūkesčių ir galimybių.

Kainuoja vis mažiau

Kadangi rinkoje vis daugiau klinikų siūlo protezavimo paslaugas, žinoma, kad galiausiai dėl konkurencijos paslaugų kainos krenta. Dėl to galiausiai laimi klientai, kadangi jie gauna pigias, tačiau tikrai geros kokybės paslaugas. Žinoma, taip pat siūlome nepamiršti, kad galima protezavimo paslaugas gauti išsimokėtinai. Tokiu atveju mokate už jas daliomis per tokį periodą, kuris jums tinka, tačiau džiaugtis dirbtiniais dantimis bus galima iškart. Sveikata yra neįkainojama. Supraskite tai.

Puikiai atrodo

Dantų protezai labai puikiai atrodo. Daugelis sako, kad jie atrodo kaip tikri dantys, tad kiekvienas investuotas centas atsiperka ne tik savo funkcionalumu, tačiau taip pat ir patrauklumu. Svarbiausia yra detaliai susipažinti su protezų tipais, kurie šiuo metu yra siūlomi rinkoje. Vieni kainuoja brangiau, tačiau dažniausiai yra inovatyvesni ir geriau atrodo. Tuo tarpu kiti yra pigesni, tačiau galbūt vizualiai protezai yra ne tokie patrauklūs.

Tarnauja labai ilgai

Džiugu, kad protezai tarnauja labai daug metų, dažniausiai iki gyvenimo galo. Daugelis klinikų teikia garantijas, kurios ramina, kad gavus ne visai geros kokybės paslaugas – bus galima gauti ir korekcijas, kurios nieko nekainuos. Tai yra tarsi papildoma garantija ir ramumas, kad kartą susidėti dirbtiniai dantys tarnaus jums daugelį metų.

Nereikia daug priežiūros

Galiausiai, dantų protezai nėra reiklūs. Galima džiaugtis tokiais dantimis, kurie puikiai atrodo, kurie ilgai tarnauja, svarbiausia, funkcionaliai ir tuo pačiu tokiais, kurie nėra reiklūs. Juos reikia prižiūrėti taip pat kaip ir tikrus savo dantis. Dėmesio nereikia daug, tačiau svarbiausia, kad jis turi būti reguliarus.

Net ir praradus nuosavus dantis galima gyventi taip pat kokybiškai. Svarbiausia yra nelaukti ir kuo greičiau tartis su specialistais dėl Jūsų atveju labiausiai tinkamos dantų atkūrimo galimybės.