Automobilių ilgalaikė nuoma – patogus ir patikimas būdas keliauti

Jei ketinate kur nors atostogauti ir planuojate pasilikti ilgesniam laikui, ilgalaikė automobilio nuoma gali būti palankus būdas keliauti. Pasinaudojus šia paslauga galėsite lanksčiai keliauti kada norite ir kur norite, ypač jei apsistojate vietoje, kur prastai veikia viešasis transportas. Aptarkime, kaip maksimaliai išnaudoti ilgalaikės automobilio nuomos privalumus. 

Kodėl verta pasirinkti ilgalaikę automobilio nuomą?

Šiandien įprasta nuomotis automobilį atostogoms ar verslo kelionei. Kelias dienas ar porą savaičių trunkančiai kelionei trumpalaikė nuoma yra greitas ir paprastas transporto sprendimas. Beveik kiekviename mieste ir oro uoste rasite didelį automobilių nuomos asortimentą, atitinkantį daugumą biudžetų ir poreikių. Nuo prašmatnių kabrioletų iki pigių ir kompaktiškų miesto automobilių – nuomos variantą ras kiekvienas.

Jei nusprendėte pakeliauti, ilgalaikė automobilių nuoma gali būti patogus ir stebėtinai ekonomiškas būdas išlikti mobiliam. Tai gali būti ilgesnės atostogos keliaujant po šalį arba už jos ribų arba darbas atokioje vietoje, kur nėra viešojo transporto tinklo. 

Ilgalaikė automobilio nuoma taip pat gali suteikti jums lankstumo. Šioms ilgesnėms nuomos sutartims taikomi mažesni dienos įkainiai nei trumpalaikėms nuomos sutartims, todėl automobilio nuoma bus kur kas pigesnė, nei galėjote tikėtis iš pradžių.

Kuriam laikui galite išsinuomoti automobilį?

Kiekviena įmonė taiko skirtingą ilgalaikės automobilio nuomos sutarties trukmę ir sąlygas. Paprastai ilgalaikės nuomos sutartys yra sudaromos nuo mėnesio iki dviejų metų. Plačiau: https://www.myavis.lt/lt.

  • Automobilio nuoma mėnesiui

Ilgalaikė nuoma prasideda, kai automobilį išsinuomojate mėnesiui. Toks variantas puikiai tinka ilgesnėms atostogoms, nes ilgesnis nuomos laikotarpis sumažina dienos kainą. Jei ieškote geriausio ilgalaikės automobilio nuomos sprendimo, dauguma bendrovių leis jums pratęsti automobilio nuomą pagal poreikį ir net pakeisti automobilį kitu.

  • Automobilio nuoma ilgesniam laikotarpiui: 6 mėnesiams, metams ar net dviems 

Vis daugiau nuomos bendrovių pratęsia ilgalaikės nuomos terminus iki dviejų metų, tai ypač patogu verslo automobilių parkams. 

Kokie yra ilgalaikės automobilių nuomos privalumai, palyginti su trumpalaike nuoma?

  • Lankstus nuomos laikotarpis. Automobilį galite išsinuomoti tokiam laikui, kuriam norite, nuo 1 iki 24 mėnesių.
  • Galimybė pakeisti automobilį. Daugelis nuomos bendrovių nuomos laikotarpiu leidžia pakeisti automobilį, todėl jei pasikeičia jūsų poreikiai, galite pakeisti ir transporto priemonę. Jei kyla problemų su išsinuomotu automobiliu, galite paskambinti į nuomos bendrovę ir jos darbuotojai jas išspręs už jus.
  • Patogus užsakymas. Rezervuoti automobilį galite internetu, telefonu arba atvykus į nuomos punktą. Tai greitas ir paprastas procesas be jokių ilgų formalumų.