Kokio medžio pjuvenų briketus rinktis?

Ruošiatės žiemai? Tuomet greičiausiai jūsų dėmesį jau patraukė medžio pjuvenų briketai. Jie ne tik pasižymi ypatingomis savybėmis, bet ir yra ekologiški bei ekonomiški. Būtent dėl šių priežasčių šis biokuras yra vis dažniau pasirenkamas. Visgi nepaisant to, jog medžio pjuvenų briketai puikiai atlieka savo darbą, reikia pastebėti, jog kiekvieno medžio pjuvenų briketai yra skirtingi. Dėl šios priežasties yra labai svarbu rinktis atidžiai ir išrankiai. Kai kuriais atvejais verta skirti šiek tiek daugiau dėmesio paieškoms, kad vėliau visą žiemą galėtumėte šiltai ir komfortiškai gyventi. Štai keletas pasirinkimų, kuriuos dažniausiai renkasi kiti pirkėjai. Galbūt vienas jų ir jus sudomins.

Beržo pjuvenų briketai

Beržo pjuvenų briketai – puikus pasirinkimas visiems, kurie nori šiltai gyventi žiemos metu. Beržo pjuvenų briketai nėra brangūs, tačiau darbą atlieka puikiai ir be jokių priekaištų. Tad šis pasirinkimas yra puikus kiekvienam.

Kietmedžio pjuvenų briketai

Kietmedžio pjuvenų briketai – dar vienas puikus pasirinkimas. Jų kaina taip pat nėra didelė, o atliktas darbas – nepriekaištingas. Kietmedžio pjuvenų briketai patenkins kiekvieno lūkesčius.

Mišrios medienos pjuvenų briketai

Itin dažnai pirkėjai renkasi mišrios medienos pjuvenų briketus. Tai puikus pasirinkimas, kadangi mišrios medienos pjuvenų briketai yra nebrangūs, tačiau veikia itin puikiai.

Kiti pasirinkimai

Pjuvenų briketai gali būti labai įvairūs, tad jei nei vienas iš minėtų pasirinkimų netiko – nenusiminkite. Rasite daugybę kitų pasirinkimų ir galbūt vienas ir jų atitiks jūsų pageidavimus. Kaip bebūtų, pjuvenų briketai yra kokybiški, universalūs ir lengvai sandėliuojami, tad tai puikus pasirinkimas šaltajam metų laikui.

Rinkitės internetu, kur pasirinkimas kur kas didesnis

Pasirinkti reikiamus pjuvenų briketus bus lengviau, jei pirksite internetu. Internetinėse parduotuvėse rasite ne tik kur kas didesnį pasirinkimą, bet ir platesnį. Biokuras internete dar ir kainuoja pigiau, tad tai tikrai puikus pasirinkimas visiems, kurie nori sutaupyti pinigus, tačiau tuo pačiu ir įsigyti kokybiškas prekes.

Kiek kainuoja pjuvenų briketai?

Pjuvenų briketų kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo ir kokybės. Kuo aukštesnė gaminio kokybė, tuo brangesnė kaina.